Formy płatności

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Przy wyborze tej formy płatności należy pamiętać, że wydłuży ono proces realizacji zamówienia, ponieważ przystąpimy do niego dopiero do zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Dane do przelewu

Noda Daniel Nowak
ul. Nad Rudzianką 23/6
70-781 Szczecin

Numer rachunku: 26 1050 1559 1000 0090 9382 9324

W celu przyspieszenia zaksięgowania wpłaty prosimy wpisać w tytule przelewu nr zamówienia oraz nazwisko osoby zamawiającej.

Uwaga - w przypadku braku płatności w terminie 5 dni od złożenia zamówienia, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.


Za pobraniem (kurier Pocztex / DPD)

Płatność za pobraniem to jedna z najszybszych form zapłaty. Nie musimy bowiem czekać na zaksięgowane wpłaty na naszym koncie. Za zamówienie zapłacisz kurierowi, który dostarczy Twoją paczkę. Zalecamy przygotować odliczoną kwotę do zapłaty aby uniknąć możliwych nieprzyjemności ze strony kuriera lub wydłużenia przekazania paczki.


Kartą płatniczą

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Przelewem online 

Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).

Płatności Shoper

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Kosmetyki Naturalne Sklep Internetowy Sanaja.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl