Organique - Polskie kosmetyki naturalne

Naturalne i organiczne kosmetyki Organique

Organique to polska marka tworząca naturalne kosmetyki zarówno do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Głównymi wartościami firmy są: stabilność, elastyczność, szacunek, uczciwość i lojalność, które skutecznie wciela w życie już ponad 18 lat. Organique w swoich produktach łączy tradycje z nowoczesnością, propaguje też celebrowanie i docenianie życia. Chce sprawić, aby każda prozaiczna czynność pielęgnacyjna stała się wyjątkowym rytuałem i terapią.

W ofercie firmy można znaleźć wiele kosmetyków zarówno do pielęgnacji każdego typu skóry twarzy, jak i ciała oraz włosów. Kremy, sera, peelingi i maski czy kremy upiększające BB, szampony, mydła, a także masła i balsamy do twarzy to tylko niektóre z kosmetyków tej firmy dostępnych na rynku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kosmetyki Organique

Polska marka Organique stara się, aby większość ich produktów było wykonywanych ręcznie, z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. A składy w ich kosmetykach były naturalne, bezpieczne, ale jednocześnie i skuteczne. Przykładają też dużą wagę do estetyki samego produktu oraz zwracają uwagę na zapach, a także na konsystencję, starając się, aby była lekka, delikatna i aksamitna.

Organique stworzył specjalną linię dla wegetarian i wegan. Produkty te stworzone są w przyjazny środowiska sposób, a żaden składnik zawarty w kosmetyku nie był testowany na zwierzętach co potwierdza prestiżowy certyfikat fundacji Viva, oznaczony zieloną literą "V" na opakowaniach produktowych. Obecnie produkty Organique można spotkać w najlepszych SPA oraz w sieciach polskich i zagranicznych sklepów franczyzowych i mydlarniach.

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Kosmetyki Naturalne Sklep Internetowy Sanaja.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl