Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 200 zł w sklepie Sanaja Darmowa dostawa Paczkomaty InPost (150,00 zł)

Kosmetyki wg pochodzenia

Olejowanie włosów

Naturalne olejki do olejowania włosów

Olejowanie włosów to popularna praktyka pielęgnacji włosów, która jest stosowana już od wieków, głównie przez kobiety z krajów arabskich oraz z Indii. Włączenie olejowania do swojej pielęgnacyjnej rutyny pozwoli cieszyć pięknymi, gęstymi i przede wszystkim, zdrowymi włosami. Sam zabieg jest bardzo prosty, ważne jednak aby dobrać odpowiedni olej do swoich swoich preferencji, typu i kondycji włosów. W sklepie Sanaja.pl znajdziesz oleje do pielęgnacji wszystkich typów włosów. W naszej ofercie znajdują się zarówno czyste, nierafinowane i 100% naturalne olejki do włosów, jak i mieszanki olejowe, stworzone na bazie kilku olejów i łączące ich dobroczynne właściwości.

Olejowanie włosów efekty

Zabieg olejowania włosów sprawia, że wszystkie substancje odżywcze zawarte w olejku głęboko wnikają w komórki włosów, odżywiając je, regenerując i wzmacniając. Regularne olejowanie pozwali ograniczyć wypadanie włosów, a same kosmyki będą w znacznie lepszej kondycji. Ponadto olej odżywia również cebulki włosowe i pobudza je do pracy, a co za tym idzie, do wzrostu nowych włosów. Systematyczne nakładanie oleju na włosy znacznie poprawi ich wygląd. Włosy staną się bardziej gładkie, miękkie, elastyczne i będą łatwo się rozczesywać. Same końcówki również zostaną wzmocnione i mnie podatne na uszkodzenia i łamanie.

Co to jest olejowanie włosów?

Olejowanie włosów polega na nałożeniu wybranego (dopasowanego do swojego typu włosów) oleju na mokre lub suche włosy i skórę głowy. Olej można nakładać na całą długość włosów lub na same końcówki. Można również nakładać olej na skórę głowy, bowiem odpowiednio dobrany olej nałożony na skalp skutecznie wzmocni i odżywi cebulki włosowe, stymulując je do produkcji nowych, mocnych włosów. Bogactwo witamin, fitosteroli i NKKT zawartych w olejach sprawiają, że włosy są dobrze odżywione, gładkie, mocne i lśniące. Długość olejowania można dopasować do swoich potrzeb.

Jaki olej wybrać do olejowania włosów?

Aby właściwie zadbać o swoje włosy i osiągnąć najlepsze efekty z olejowania, warto widzieć, że istnieje wiele rodzajów olejów, które posiadają różne właściwości. Warto również wybierać olejki całkowicie naturalne, bez żadnych dodatków, najlepiej nierafinowane, tłoczone na zimno, ponieważ właśnie te, posiadają najwięcej dobroczynnych substancji odżywczych. Należy pamiętać, że oleje składają się z kwasów tłuszczowych nasyconych i nienasyconych (jednonienasyconych i wielonienasyconych). To właśnie od ich rodzaju i proporcji zależy jak olej wpłynie na dany typ włosów. Oleje, które zawierają więcej kwasów nasyconych, charakteryzują się zawartością mniejszych cząsteczki, które powodują puszenie włosy średnio i wysokoporowate, ale dobrze sprawdzają się w przypadku włosów niskoporowatych. Z drugiej strony, oleje z większą zawartością kwasów nienasyconych (o większych cząsteczkach) wygładzają i ograniczają puszenie włosów wysoko- i średnioporowatych.

Więcej o rodzajach olejów do olejowania przeczytasz na naszym blogu w temacie: Rodzaje olejów do olejowania

Kto może olejować włosy?

Każdy posiadacz włosów uzyska wymierne korzyści z ich olejowania, ponieważ jest to bardzo skuteczny i tani sposób pielęgnacji włosów, który widocznie poprawi ich kondycję i wygląd. Włosy będą wyglądały zdrowo i będą pełne naturalnego blasku. Zabiegiem olejowania włosów powinny się zainteresować szczególnie osoby o włosach osłabionych, zniszczonych, słabych, cienkich i wypadających. Osoby z problemem nadmiernego przetłuszczania się włosów lub skóry głowy również skorzystają na włączeniu olejowania do swojej pielęgnacji.

Jak olejować włosy? - Sposoby olejowania włosów

Aby uzyskać najlepsze efekty, przed olejowanie włosów należy oczyścić włosy i skórę głowy, aby pozbyć się z nich resztek silikonów lub innych substancji zawartych w tradycyjnych produktach do mycia włosów. Jest to niezmiernie ważne bowiem substancje zawarte w drogeryjnych kosmetykach (np. SLS, silikony) oblepiają włosy, uniemożliwiając wchłanianie substancji odżywczych z olejku. Po dokładnym oczyszczeniu można przystąpić do zabiegu olejowania. Można to zrobić na kilka sposobów.

Olejowanie na sucho

Jest to najpopularniejsza z wymienionych metoda, ponieważ dobrze sprawdza się w większości przypadków. Wystarczy niewielką ilość olejku nanieść na suche włosy na całej ich długości. Następnie można delikatnie wczesać olej we włosy drewnianym grzebieniem. Włosy warto następnie zapleść np. w warkocz lub kok.

Olejowanie włosów na mokro

W tym przypadku olej nakładamy analogicznie jak wyżej, ale tym razem na mokre lub zwilżone włosy (wodą lub hydrolatem). Uprzednio trzeba jednak odcisnąć z włosów nadmiar wody, np. za pomocą bawełnianej koszulki.

Olejowanie na mokro w misce

Kolejna metoda, która zyskuje coraz większą popularność. Do uprzednio przygotowanej miski należy wlać ok. 1 litra przegotowanej wody, a następnie dodać do niej wybrany olej. Teraz wystarczy zanurzyć włosy w przygotowanej mieszaninie na kilka minut. Po upływie tego czasu należy odcisnąć nadmiar wody z włosów w bawełnianą koszulkę lub delikatny ręcznik i nałożyć foliowy czepek, na który z kolei nakładamy suchy ręcznik i owijamy nim dokładnie głowę aby podnieść temperaturę włosów. Jest to bardzo ważne, bowiem pod wpływem ciepła, olej może głębiej wniknąć w strukturę włosów, a co za tym idzie, lepiej je odżywić. Ręcznik i czepek można zdjąć po 20-30 minutach, a po upływie dwóch godzin zmywamy olej z włosów.

Jak zmyć olej z włosów?

Choć sam zabieg olejowania włosów to bardzo prosty, to zmywanie oleju często sprawia pewne problemy. Dzieje się tak, ponieważ sama woda w zmywaniu oleju jest nieskuteczna i nie rozpuszcza go. Po takim myciu olej pozostanie na włosach, które nadal będą tłuste i posklejane. Zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym sposobem na pozbycie się oleju z włosów jest zastosowanie dobrego szamponu. Te delikatne mogą jednak nie wystarczyć i wtedy trzeba będzie powtórzyć czynność po raz kolejny. Jest to jednak i tak lepsze rozwiązanie niż mycie silnym szamponem, który zmyje olej z włosów, ale jednocześnie wniknie w nie głęboko, wypłukując z nich dobroczynne substancje, które przed chwilą dostarczyliśmy za pomocą olejku.

Jakim szamponem zmywać olej z włosów?

Z powodów wymienionych powyżej należy unikać szamponów zawierających SLSy, aby nie zniweczyć wysiłków z samego olejowania i dodatkowo nie wysuszyć włosów. Do usunięcia oleju z włosów zalecamy zdecydowanie wybór naturalnego szamponu bez silikonów, SLS i parabenów.

Olejowanie włosów na noc

Chcąc pozostawić olej na włosach na całą noc, należy mieć na uwadze fakt, że niektóre oleje posiadają swój charakterystyczny, często intensywny zapach. Warto zastanowić się czy będziemy w stanie spać, gdy taki zapach będzie nam towarzyszył aż do rana. Zdecydowanie powinniśmy wybrać w tym przypadku olej o jak najbardziej neutralnym lub przyjemnym, delikatnym zapachu. Należy również pamiętać, że niektóre olejki pozostawione na całą noc mogą podrażniać skórę głowy lub uczulać, jeśli nastąpi reakcja alergiczna. Przed olejowaniem włosów na noc warto więc przeprowadzić próbę z danym olejem, np. pozostawiając go na 2 godziny.

Samo olejowanie włosów na noc wygląda trochę inaczej. Foliowy czepek lub ręcznik na głowie można utrudniać zasypianie dlatego zamiast nich, można po prostu zasłonić poduszkę delikatnym ręcznikiem lub bawełnianą koszulką, aby uniknąć ewentualnych zabrudzeń. Same włosy najlepiej związać w luźny warkocz lub kok. Rano należy umyć włosy delikatnym szamponem. Aby nie przeciążać nadmiernie włosów, zabieg olejowania na całą noc powinien być stosowany nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu.

Jak często olejować włosy?

Częstotliwość olejowania włosów powinna być dostosowana do potrzeb naszych włosów, a także naszego wolnego czasu. Możemy je olejować lub raz w tygodniu. W większości przypadków najlepiej sprawdza się jednak olejowanie włosów 2-3 razy w tygodniu. Dzięki temu na efekty nie będziemy musieli długo czekać. Jeśli chodzi o olejowanie włosów przez całą noc, to lepiej robić to nie częściej niż raz w tygodniu, aby nadmiernie nie przeciążać włosów i skóry głowy.

Ile trzymać olej na włosach?

Olej można pozostawić na włosach na tak długi czas, jaki uznamy za konieczny dla naszych włosów. Może to być godzina lub kilka, a także cała noc. Im dłużej olej będzie oddziaływał na włosy, tym więcej substancji przeniknie do ich komórek i lepsze efekty uzyskamy. Warto zostawić olej na włosach na kilka godzin, a przynajmniej niech będzie to 30 minut. W przypadku olejowania skóry głowy, nie powinno to być dłużej niż 2 godziny.

Olejowanie włosów olejem kokosowym

Olejek kokosowy posiada wysoką zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do olejowania włosów niskoporowatych. Sprawi, że staną się one miękkie, gładkie i lśniące. W przypadku włosów średnio- i wysokoporowatych warto zmieszać olejek kokosowy z innym olejem przeznaczonym do tego typów włosów, aby uniknąć ich puszenia, do którego można przyczynić się właśnie olej kokosowy. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto olejować włosy olejem kokosowym przynajmniej raz w tygodniu.

Olejowanie włosów oliwą z oliwek

Olejowanie włosów naturalną oliwą z oliwek pozwala dogłębnie nawilżyć i odżywić włosy. Dodatkowo oliwa z oliwek natłuści je i przywróci im naturalny, piękny blask, pozostawiając włosy w doskonałej kondycji. Oliwa pogrubi kosmyki i sprawi, że będą one bardziej sprężyste. Ograniczy również ich wypadanie i zregeneruje strukturę zniszczonych włosów. Można ją wykorzystać do olejowania na sucho lub mokro, a najlepsze efekty uzyskamy stosując ją regularnie. Należy jednak pamiętać aby nie przesadzić z ilością oliwy nałożonej na włosy. W przypadku długich włosów wystarczą 2-3 łyżki oliwy z oliwek. Zbyt duża ilość przyniesie efekt przeciwny do zamierzonego (przesuszenie włosów, większa skłonność do przetłuszczania).

Olejowanie włosów wysokoporowatych

Włosy wysokoporowate to włosy zniszczone i przesuszone. Aby przywrócić im ich dawną świetność trzeba podjąć bardziej zdecydowane i mocniejsze działania. Najlepsze olejki do włosów wysokoporowatych to takie oleje, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. To właśnie olejki z przewagą wielonienasyconych kwasów posiadają wystarczająco duże cząsteczki, które nie tylko wnikają do wnętrza włosa, ale jednocześnie uszczelniają go na zewnątrz. W przypadku tego typu włosów świetnie sprawdzi się olej ze słodkich migdałów, olej arganowy, olej z czarnuszki, olej awokado, czy olej winogronowy. Najlepsze efekty osiągniemy olejując włosy wysokoporowate w misce, lub zostawiając olej na włosach na całą noc.

Olejowanie włosów średnioporowatych

Włosy średnioporowate są stanem przejściowym pomiędzy nisko-, a wysokoporowatymi. Z tego względu mogą się w ich przypadku sprawdzać oleje zarówno do jednego, jak i drugiego typu włosów. Dobierając olej do tego typu włosów warto zastanowić się, w którym kierunku zmierza porowatość naszych włosów. Czy ich stan będzie się pogarszać czy poprawiać. Zależy to w głównej mierze od nas. W zależności od ich kondycji należy dobrać olej o określonej ilości i rodzaju kwasów tłuszczowych omega. Im bliżej włosów wysokoporowatych, tym lepiej sprawdzą oleje z większą ilością kwasów wielonienasyconych i odwrotnie.

  • olejowanie włosów jak często
  • olejowanie włosów jaki olej
Olej Arganowy nierafinowany Organic 30ml
szt.
szczegóły
Olej Arganowy nierafinowany Organic 30ml

Polecany do skóry suchej, delikatnej, podrażnionej, problemowej, o obniżonej elastyczności. Świetnie sprawdzi się także do osłabionych paznokci oraz włosów.

Cena: 21,49 zł
szt.
szczegóły
Olej z dzikiej róży Mosqueta BIO Mohani 50ml
szt.
szczegóły
Olej z dzikiej róży Mosqueta BIO Mohani 50ml

Nierafinowany olej z dzikiej róży przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i naczynkowej. Regeneruje cerę dojrzałą, z oznakami starzenia, bliznami i przebarwieniami.

Producent: Mohani
Cena: 48,00 zł
szt.
szczegóły
Olejek arganowy nierafinowany BIO - Eliksir Młodości 50ml
szt.
szczegóły
Olejek arganowy nierafinowany BIO - Eliksir Młodości 50ml

100% naturalny, organiczny olej arganowy do pielęgnacji skóry i włosów. Doskonale się wchłania, ujędrnia, wygładza, poprawia koloryt, wzmacnia włosy i paznokcie.

Producent: e-FIORE
Cena: 26,99 zł
szt.
szczegóły
Olejek do włosów i skóry głowy LAUROWY intensywny porost 100ml
szt.
szczegóły
Olejek do włosów i skóry głowy LAUROWY intensywny porost 100ml

W składzie odżywki znajdują się najlepsze oleje do włosów: olej lniany, olej laurowy, olej arganowy, olej z czarnego kminu oraz naturalna witamina E.

Producent: e-FIORE
Cena: 32,00 zł
szt.
szczegóły
Olejek do włosów wypadających - Mieszanka ziół i olejów E-Fiore
szt.
szczegóły
Olejek do włosów wypadających - Mieszanka ziół i olejów E-Fiore

100% naturalny i kompleksowy miks ziół do pielęgnacji włosów słabych, matowych, łamliwych i wypadających. Regeneruje, wzmacnia i wygładza włosy.

Producent: e-FIORE
Cena: 34,90 zł
szt.
szczegóły
Olej jojoba BIO Mohani 100ml - Olejek normalizujący
Olej jojoba BIO Mohani 100ml - Olejek normalizujący

Tłoczony na zimno, nierafinowany olej jojoba jest polecany dla wszystkich rodzajów skóry. Nawilża i wygładza cerę, reguluje wydzielanie sebum.

Producent: Mohani
Cena: 39,99 zł
Olej konopny nierafinowany 50ml e-FIORE
szt.
szczegóły
Olej konopny nierafinowany 50ml e-FIORE

Doskonały do każdego typu skóry, idealny mieszanej i przetłuszczającej się, ale także zniszczonej, skłonnej do zmarszczek z przebarwieniami.

Producent: e-FIORE
Cena: 19,49 zł
szt.
szczegóły
Olej Monoi do włosów - Naturalna regeneracja i blask 100ml
szt.
szczegóły
Olej Monoi do włosów - Naturalna regeneracja i blask 100ml

100% naturalna, lekka odżywka do włosów na bazie dobroczynnego olejku monoi z ekstraktem z gardenii. Intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje zniszczone włosy.

Producent: e-FIORE
Cena: 30,99 zł
szt.
szczegóły
Olej z awokado Mohani 100ml - Olej 7 witamin
szt.
szczegóły
Olej z awokado Mohani 100ml - Olej 7 witamin

Olej z awokado do pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej i łuszczącej się, a także wrażliwej i skłonnej do zaczerwienień. Dla osób, których skóra potrzebuje solidnej dawki nawilżenia i odżywienia.

Producent: Mohani
Cena: 18,99 zł
szt.
szczegóły
Olej z czarnuszki nierafinowany 50ml
Olej z czarnuszki nierafinowany 50ml

Polecany jest na niedoskonałości skóry, zmiany chorobowe i alergie. Szybko się wchłania, natychmiast wygładza, poprawia koloryt i uelastycznia skórę.

Producent: e-FIORE
Cena: 21,99 zł
Olej z pestek moreli i brzoskwini do cery wrażliwej 50ml
Olej z pestek moreli i brzoskwini do cery wrażliwej 50ml

Olejowa mieszanka o lekkiej i przyjemnej konsystencji. Prawdziwa bomba witamin A i E, polecana dla skóry suchej i wrażliwej. Może zastąpić krem lub serum.

Producent: e-FIORE
Cena: 17,49 zł
Olej ze słodkich migdałów nierafinowany Mohani 100ml - Ukojenie skóry
szt.
szczegóły
Olej ze słodkich migdałów nierafinowany Mohani 100ml - Ukojenie skóry

Łagodny, uniwersalny olej ze słodkich migdałów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Skutecznie nawilża i odżywia, nawet cerę suchą i łuszczącą się.

Producent: Mohani
Cena: 15,49 zł
szt.
szczegóły
Olejek kokosowy nierafinowany organiczny 100ml
szt.
szczegóły
Olejek kokosowy nierafinowany organiczny 100ml

Natłuszcza, nawilża, łagodzi podrażnienia i uspokaja cerę problemową. Polecany do pielęgnacji cery suchej, dojrzałej i wrażliwej.

Cena: 19,49 zł
szt.
szczegóły
Macerat Olej z Żeń-Szenia - Odmłodzenie skóry 50ml
szt.
szczegóły
Macerat Olej z Żeń-Szenia - Odmłodzenie skóry 50ml

Ma silne działanie nawilżające, odmładzające i wygładzające skórę. Poprawia jej elastyczność i sprężystość. Redukuje cellulit, zapobiega wypadaniu włosów.

Producent: e-FIORE
Cena: 25,99 zł
szt.
szczegóły
Olej aloesowy Mohani 50ml
szt.
szczegóły
Olej aloesowy Mohani 50ml

100% naturalny olej aloesowy do twarzy i włosów, dla wszystkich typów skóry. Doskonale nawilża łagodzi podrażnienia i koi. Redukuje zaczerwienienia i obrzęki.

Producent: Mohani
Cena: 23,69 zł
szt.
szczegóły
Olej Babassu 100ml - Your Natural Side
szt.
szczegóły
Olej Babassu 100ml - Your Natural Side

Olej babassu przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu cery, szczególnie suchej, zniszczonej i dojrzałej, włosów oraz w profilaktyce rozstępów.

 

Cena: 24,49 zł
szt.
szczegóły
Olej Jojoba nierafinowany - odbudowujący naturalne sebum 50ml
szt.
szczegóły
Olej Jojoba nierafinowany - odbudowujący naturalne sebum 50ml

Regeneruje skórę, odbudowuje naskórek, płytkę paznokcia i naturalne sebum. Działa regenerująco na skórę głowę i włosy oraz likwiduje łupież.

Producent: e-FIORE
Cena: 26,90 zł
szt.
szczegóły
Olej konopny BIO Mohani 100ml - Zielone źródło NNKT
szt.
szczegóły
Olej konopny BIO Mohani 100ml - Zielone źródło NNKT

Olej konopny tłoczony na zimno to doskonały kosmetyk do pielęgnacji każdego typu skóry, włosów i paznokci. Nie zapycha porów, dobrze się wchłania i jest lekki.

Producent: Mohani
Cena: 24,49 zł
szt.
szczegóły
Olej makadamia Mohani 50 ml - Rregeneracja skóry i włosów
Olej makadamia Mohani 50 ml - Rregeneracja skóry i włosów

Tłoczony na zimno olej do pielęgnacji każdego typu skóry. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje. Polecany po opalaniu, depilacji oraz do skóry dojrzałej i suchej.

Producent: Mohani
Cena: 15,49 zł
  • promocja
Olej Makadamia Nierafinowany 50ml
Olej Makadamia Nierafinowany 50ml

Regeneruje, nawilża i odżywia suchą skórę i włosy. Zmiękcza i natłuszcza naskórek. Pomaga w walce z cellulitem, zmniejsza widoczność blizn i rozstępów.

Producent: e-FIORE
Cena: 17,99 zł 21,99 zł
Olej Marula Nierafinowany z Drzewa Słoni 50ml
szt.
szczegóły
Olej Marula Nierafinowany z Drzewa Słoni 50ml

Posiada doskonałe właściwości przeciwzmarszczkowe, koi i chroni skórę, sprawia, że po jego zastosowaniu cera staje się jedwabiście miękka i dobrze nawilżona.

Producent: e-FIORE
Cena: 42,99 zł
szt.
szczegóły
Olej Monoi - Your Natural Side 100ml
szt.
szczegóły
Olej Monoi - Your Natural Side 100ml

Olej monoi & kokos to olej o pięknym zapachu. Ma właściwości kojące i łagodzące, może wspomagać leczenie problemów skórnych m.in. łojotoku i trądziku.

Cena: 28,49 zł
szt.
szczegóły
Olej moringa Mohani 50ml - Olej z drzewa cudu
szt.
szczegóły
Olej moringa Mohani 50ml - Olej z drzewa cudu

Nierafinowany olej moringa polecany do pielęgnacji cery dojrzałej, mieszanej, tłustej, zanieczyszczonej oraz z tendencją do wyprysków i zaskórników.

Producent: Mohani
Cena: 43,00 zł
szt.
szczegóły
Olej Neem (Miodli Indyjskiej) - Naturalny Antyseptyk 50ml
szt.
szczegóły
Olej Neem (Miodli Indyjskiej) - Naturalny Antyseptyk 50ml

100% naturalny, nierafinowany olej z miodli indyjskie o działaniu antyseptycznym, przeciwgrzybiczym i regenerującym. Polecany do pielęgnacji skóry i włosów.

Producent: e-FIORE
Cena: 18,99 zł
szt.
szczegóły
Olej tamanu Bio Mohani 50ml - Egzotyczna kuracja
szt.
szczegóły
Olej tamanu Bio Mohani 50ml - Egzotyczna kuracja

100% czysty, naturalny olej z pestek owoców drzewa tamanu, bez żadnych dodatków. Tłoczony na zimno i nierafinowany.

Producent: Mohani
Cena: 32,99 zł
szt.
szczegóły
Olej Tsubaki z róży japońskiej Bioetiq 30ml
szt.
szczegóły
Olej Tsubaki z róży japońskiej Bioetiq 30ml

100% naturalny, czysty, tłoczony na zimno olej z róży japońskiej (tsubaki) polecany do pielęgnacji skóry oraz włosów. Intensywnie odżywia, wygładza i uelastycznia.

Producent: Bioetiq
Cena: 27,99 zł
szt.
szczegóły
Olej z baobabu Mohani 50ml - Sekret Sawanny
szt.
szczegóły
Olej z baobabu Mohani 50ml - Sekret Sawanny

Nierafinowany, afrykański olej z nasion baobabu skutecznie nawilża, zmiękcza i regeneruje skórę, odżywia przesuszone, szorstkie i łuszczące się miejsca.

Producent: Mohani
Cena: 21,89 zł
szt.
szczegóły
Olej z baobabu nierafinowany 50ml
szt.
szczegóły
Olej z baobabu nierafinowany 50ml

Głęboko penetruje skórę, mocno nawilża i wygładza. Wykazuje działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Polecany jest do cery zniszczonej, suchej i wrażliwej.

Producent: e-FIORE
Cena: 23,99 zł
szt.
szczegóły
Olej z marakui 50ml - Your Natural Side
Olej z marakui 50ml - Your Natural Side

Olej z marakui jest idealny do pielęgnacji skóry dojrzałej z oznakami starzenia, problemowej, nadwrażliwej, zaczerwienionej. Polecany również do suchych włosów.

Cena: 19,49 zł
Olej z marakui Mohani 50 ml
Olej z marakui Mohani 50 ml

100% naturalny olej z marakui do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Szczególnie polecany skórze suchej, dojrzałej, z problemem pękających naczynek.

Producent: Mohani
Cena: 20,99 zł
Olej z nasion malin Mohani 50ml - Efekt aksamitnej skóry
szt.
szczegóły
Olej z nasion malin Mohani 50ml - Efekt aksamitnej skóry

100% naturalny, nierafinowany olej z nasion malin do pielęgnacji każdego typu skóry. Wyrównuje koloryt, likwiduje niewielkie przebarwienia, wygładza i nawilża. Posiada działanie liftingujące.

Producent: Mohani
Cena: 26,30 zł
szt.
szczegóły
Olej z Pestek Moreli nierafinowany Organic 30ml
szt.
szczegóły
Olej z Pestek Moreli nierafinowany Organic 30ml

Opóźnia proces starzenia się skóry, intensywnie nawilża i poprawia koloryt. Polecany w profilaktyce rozstępów. Działa zmiękczająco oraz wygładzająco na włosy.

Cena: 21,49 zł
szt.
szczegóły
Olej z pestek śliwki Mohani 50 ml - Aromatyczne odmłodzenie
szt.
szczegóły
Olej z pestek śliwki Mohani 50 ml - Aromatyczne odmłodzenie

100% naturalny olej, niezastąpiony w pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej i odwodnionej oraz włosów i paznokci. Bogaty jest w witaminy E i B oraz beta-karoten.

Producent: Mohani
Cena: 29,00 zł
szt.
szczegóły
Olej z pestek truskawek Mohani 50ml
szt.
szczegóły
Olej z pestek truskawek Mohani 50ml

100% naturalny, nierafinowany, tłoczony na zimno olej z pestek truskawek, szczególnie polecany do cery przetłuszczającej się i trądzikowej.

Producent: Mohani
Cena: 35,59 zł
szt.
szczegóły
Olej z rokitnika BIO Mohani 30ml - Pomarańczowa rewolucja
szt.
szczegóły
Olej z rokitnika BIO Mohani 30ml - Pomarańczowa rewolucja

100% naturalny, nierafinowany olej rokitnikowy na włosy twarz, ciało, dłonie i paznokcie. Szczególnie polecany dla cery suchej, dojrzałej i naczynkowej. 

Producent: Mohani
Cena: 20,49 zł
szt.
szczegóły
Olej ze skrzypu polnego (macerat) 50ml - Do włosów i paznokci
szt.
szczegóły
Olej ze skrzypu polnego (macerat) 50ml - Do włosów i paznokci

Doskonały do pielęgnacji włosów i paznokci. Wzmacnia cebulki i włosy, chroni skórę i regeneruje płytkę paznokci. Działa przeciwzapalnie i ściągająco.

Producent: e-FIORE
Cena: 18,49 zł
szt.
szczegóły
  • nowość
Olejek do włosów SESA  100ml
szt.
szczegóły
Olejek do włosów SESA 100ml

Olejek powstrzymujący wypadanie włosów, stymuluje wzrost gęstszych, zdrowych i długich włosów, eliminuje łupież. Sprawa, że włosy stają się lśniące i zdrowe.

Producent: Ban Lab
Cena: 22,99 zł
szt.
szczegóły
Olejek rycynowy na włosy, twarz i rzęsy, Mohani 100ml
szt.
szczegóły
Olejek rycynowy na włosy, twarz i rzęsy, Mohani 100ml

100% naturalny olejek rycynowy do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, paznokci, stóp, włosów, rzęs i brwi. Może być stosowany do pielęgnacji każdego typu skóry.

Producent: Mohani
Cena: 12,59 zł
szt.
szczegóły
Olejek rycynowy nierafinowany 50ml
Olejek rycynowy nierafinowany 50ml

Naturalny olejek rycynowy do włosów, twarzy, brwi i rzęs. Doskonały surowiec do domowych kosmetyków. Wzmacnia i uelastycznia włosy, przyspiesza ich wzrost.

Producent: e-FIORE
Cena: 12,99 zł
  • nowość
Ajurwedyjska terapia do włosów Orientana 105ml
Ajurwedyjska terapia do włosów Orientana 105ml

Naturalna terapia do włosów wypadających i osłabionych, stworzona według zasad indyjskiej ajurwedy. Zatrzymuje wypadanie i stymuluje wzrost nowych włosów.

Producent: Orientana
Cena: 27,00 zł
Olej z Awokado nierafinowany 50ml - Your Natural Side
Olej z Awokado nierafinowany 50ml - Your Natural Side

Olej z awokado polecany jest do skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej, a także do osłabionych paznokci, włosów i skalpu skłonnego do podrażnień.

Cena: 14,49 zł
Olejek Różany nierafinowany - Your Natural Side 50ml
Olejek Różany nierafinowany - Your Natural Side 50ml

Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i dojrzałej. Polecany w profilaktyce skóry naczynkowej, z przebarwieniami, zmarszczkami i rozstępami.

Cena: 36,99 zł

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Kosmetyki Naturalne Sklep Internetowy Sanaja.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl