Naturalna Henna Khadi

Henna do włosów Khadi

Naturalna henna do włosów w odróżnieniu do tradycyjnych farb, nie zawiera szkodliwych związków chemicznych, które mogą osłabić lub zniszczyć włosy i podrażnić skórę głowy. Henna Khadi wzmacnia i odżywia włosy oraz nadaje im intensywnego, głębokiego koloru. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają certyfikat BDIH, dzięki któremu możesz mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym.

Zobacz na blogu: Ziołowe farby do włosów Khadi

Khadi Henna - dlaczego warto ją stosować?

Największą zaletą henny Khadi jest to, że nadaje ona włosom piękny i intensywny kolor. Taki efekt zawdzięcza ajurwedyjskim ziołom, które wzmacniają włosy i nadają im intensywnego blasku. Henna do włosów Khadi to całkowicie naturalne farby, które nie zawierają chemikaliów, w związku z czym nie da się za ich pomocą rozjaśnić włosów. Ponadto produkty Khadi zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani szkodliwych związków chemicznych, barwników i substancji zapachowych. Jedynie w 100% naturalne składniki.

Henny do włosów kolory

W palecie barw Khadi znajduje się zarówno henna do włosów blond (o odcieniach takich jak: złoty blond, ciemny, jasny, słoneczny blond), henna do włosów brązowa (ciemny brąz, jasny brąz, orzechowy brąz, złoty brąz, średni brąz, czy popielaty brąz), henna do włosów czarna, oraz naturalna ruda henna do włosów, zwykła lub z amlą.

Henna do włosów bezbarwna

To tzw. henna Cassia, która nie barwi włosów, a działa jak naturalna odżywka, do każdego typu włosów. Henna cassia sprawia, że włosy są mocne, piękne i błyszczące.

  • khadi henna do włosów
  • henna na włosy
  • henna do włosów khadi
  • henna khadi
  • hna do włosów
  • henny do włosów
Khadi Henna Cassia - Bezbarwna
szt.
szczegóły
Khadi Henna Cassia - Bezbarwna

Naturalna odżywka do każdego typu włosów. Nie ma działania koloryzującego, sprawia, że włosy stają się mocne, pełne wigoru i blasku.

Producent: Khadi
Cena: 39,99 zł
szt.
szczegóły
Khadi Henna Naturalna Czerwona (ruda)
Khadi Henna Naturalna Czerwona (ruda)

Naturalna, ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadająca jasnym włosom kolor czerwieni, a ciemnym mahoniu. Idealnie farbuje siwe włosy.

Producent: Khadi
Cena: 39,99 zł
Wzornik kolorów henny Khadi
szt.
szczegóły
Wzornik kolorów henny Khadi

Wzornik kolorów ziołowych farb do włosów Khadi pomoże w dobraniu idealnego koloru henny, z uwzględnieniem wyjściowego koloru włosów.

Producent: Khadi
Cena: 9,99 zł
szt.
szczegóły
Henna Khadi Ciemny Brąz
Henna Khadi Ciemny Brąz

100% naturalna, ziołowa farba do koloryzacji włosów o kolorze ciemnego czekoladowego brązu o chłodnej tonacji. Intensywnie odżywia i nadaje włosom piękny kolor.

Producent: Khadi
Cena: 37,00 zł

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Kosmetyki Naturalne Sklep Internetowy Sanaja.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl