Hamak dla szynszyli, szczura i innych gryzoni

Materiałowe hamaki dla gryzoni

Materiałowy hamak dla szynszyli podobnie jak materiałowy domek, to doskonały dodatek do każdej klatki lub woliery pupila. Hamak oraz inne materiałowe akcesoria sprawiają, że otoczenie zwierzęcia staje się ciepłe i przytulne. Taki produkt świetnie się sprawdza jako ciekawy i kolorowy element wystroju niemalże każdej klatki i woliery gryzonia czy zajęczaka. Jednakże najważniejszą funkcją hamaku jest zapewnienie wysokiego komfortu leżakowania zwierzęcia, szczególnie podczas snu. Dzięki specjalnej, materiałowej konstrukcji, zawierającej dodatkowe, bardzo miękkie antyalergiczne wypełnienie, pupil może swobodnie się zrelaksować i odpocząć.

W zależności od kształtu i rozmiarów, materiałowy hamak jest szczególnie polecany gryzoniom i zajęczakom takim jak: szczur, świnka morska (kawia domowa), szynszyla, koszatniczka, lotopałanka czy królik. Ważne jest, aby przed wyborem produktu dopasować kształt i rozmiar materiałowego hamaku do gatunku pupila tak, aby zwierzę mogło swobodnie na nim leżeć całym swoim ciałem.

To co wyróżnia wszystkie materiałowe akcesoria marki ChillBill.pl od innych, to szczegółowy dobór odpowiednich, najwyższej jakości materiałów oraz ręczne i staranne wykonanie.

Hamak dla szynszyli, szczura i innych gryzoni

Hamak dla szynszyli Wesołych Świąt 40x30 cm - ChillBill
szt.
szczegóły
Hamak dla szynszyli Wesołych Świąt 40x30 cm - ChillBill

Hamak Premium ze świątecznej kolekcji dla szynszyli oraz innych gryzoni o podobnej wielkości. Doskonale sprawdza się jako ciepłe i przytulne legowisko dla naszego pupila.

Producent: ChillBill
45,00 zł
szt.
szczegóły
  • hamak dla szynszyla
  • hamaki dla gryzoni
  • hamak dla szczura

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Kosmetyki Naturalne Sklep Internetowy Sanaja.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl