Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży, np. wypełniając oświadczenie i wysyłając je wraz ze zwracanym produktem/produktami na podany niżej adres. 

  • Noda Daniel Nowak
  • ul. Swojska 36/7
  • 70-781, Szczecin

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria. Dołączenie paragonu lub faktury nie jest konieczne, ale ułatwi i przyspieszy nam realizację zwrotu.

Po otrzymaniu zwracanych produktów dokonamy zwrotu kosztów na podane w oświadczeniu konto bankowe. Zwracamy koszt zwracanych produktów oraz koszt ich dostawy (wg. najtańszej dostępnej opcji tj. przesyłki paczkomatowej - 9,5 zł). Zwracający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania zwracanych produktów do sklepu).

Uwaga! Opakowania zwracanych kosmetyków muszą być nienaruszone a sam produkt nie może być używany - zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Reklamacje

Jeżeli otrzymany towar został uszkodzony w transporcie, posiada wady fabryczne lub z jakiegokolwiek innego powodu chcesz go reklamować, prosimy o kontakt jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki. Reklamacja może zostać złożona na przykład:

  • pisemnie na adres: ul. Swojska 36/7, 70-781 Szczecin;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@sanaja.pl;

Zalecamy podanie w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Copyright ©2016 - Sanaja - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Right Reserved.

Sklep internetowy Shoper.pl / Projekt i realizacja - Agencja Reklamowa GreenCitrin

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl